درباره ما

ماموریت ایران شادمان:

ما بر این باوریم که یکی از ماموریت‌های انسان در این کره خاکی، شادمان زیستن است.

حتی بسیاری از متفکرین جهان،  شادی را مهمترین موضوع برای ایجاد تحول در زندگی افراد می‌دانند.  ما باور داریم با کمک به  ایجاد تغییرات مهم در شیوه ی زندگی ی انسانها، می توانیم تغییرات بزرگتر در سطح زندگی ایجاد کرده و در راستای رسیدن به شادمانی به انسانها کمک کنیم.

مراجعین ماکسانی هستند که آماده و پذیرای تحول و ارتقای خود در مسیر زندگی بهترند.

 

چشم انداز  مجموعه ایران شادمان:

ما در کنار شماییم تا با جدید ترین، آسان‌ترین، کوتاه‌ترین و مطمئن ترین تکنیک‌های روز جهان در قالب فعالیت‌ها، دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های مهارت فردی و در عرصه های فکری، احساسی و فیزیکیِ ، همچنین برقراری تعادل در این سه عرصه، مسیر روشن و آسانی را برایتان بیافرینیم.

 

دوره های پاکسازی از سیگار

با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در حوزه سلامت و سم زدایی و برگزاری ده ها همایش برای سازمانها و ارگانهای مختلف، زیر نظر پزشکان و روانشناسان مجرب اداره می‌شود. با افزایش بیماریهای مرتبط با سموم شیمیایی و رشد روز افزون سرطانهای مختلف در سطح جامعه، این مجموعه تمرکز خود را بر برگزاری دوره های پاکسازی از سیگار و دیگر دوره های پاکسازی و سم زدایی بیشتر کرده و در نتیجه به ارتقاء سلامت اجتماعی در سطح وسیع جامعه می پردازد.

دوره پاکسازی از سیگار، از سال ۱۳۸۹ به دفعات با مشارکت خانه‌های سلامت در سرای محلات مختلف شهر تهران، وابسته به شهرداری تهران با درصد موفقیت بیش از ۹۰ درصد برگزار شده است. با برگزاری این دوره با همکاری سازمان‌های پیشرو و آینده نگر، قابلیت این وجود دارد تا با شیوه های شاد و آسان، باعث ترک دایمی سیگار ده ها نفر سیگاری از این اعتیاد خانمان برانداز شده و زمینه ارتقای سطح سلامت جسمی شهروندان، کنترل آسیب بزرگ اجتماعی سیگار و عوارض آن را فراهم آورد. مربیان کارآزموده ی این دوره ها با داشتن مدارک بین المللی کوچینگ  از مراجع معتبر آمریکا (International Coaching Federation) و  عضویت در انجمن سخنرانان آمریکا National Speakers Association با جدیدت برگزاری و نتیجه بخشی ی این دوره ها را در سرلوحه ی کار خود دارند.

اعتیاد به سیگار معضلی همگی و کشنده و از مهمترین عوامل سرطان زاست که باعث خودکشی تدریجی میلیون‌ها انسان در جهان می شود. سالانه حدود ۶۰ هزار نفر در کشور با این ماده ویرانگر به سوی مرگ می روند. این آمار معادل مرگ ۱۶۴ نفر در هر روز است. در مقایسه، مسلمآ اعلام خبر سقوط یک هواپیمای مسافربری حامل ۱۶۴ مسافر در هر روز در صدا و سیما تشویش زیادی را در سطح جامعه موجب می‌شود. اما به جهت جنجالی نبودن نوع مرگ این ۱۶۴ نفر در هر روز که به هیچ سر و صدایی رخ می دهد، نیاز به اطلاع رسانی و ارائه راهکارهای کاهش این معضل دو چندان است.

امروزه میلیون‌ها هم وطن در چنگال سیگار گرفتارند در سرتاسر جهان، عمرشان کوتاه می شود و خانواده‌هایی از هم می‌پاشد. ما بر آنیم که با روشی علمی و قاطع، شر این آفت را از سر مردم این شهر و دیار کم کنیم. آمده ایم که امید به زندگی لذت بخش و سرشار از حیات را به ارمغان بیاوریم. با اراده قوی هزاران بیماری کشنده و حتی مرگ زودرس ناشی از کشیدن این سهم مهلک را از افراد سیگاری دور کنیم، تعداد ساعت ها و روز هایی را که در آنها کاهش بهره وری و اتلاف وقت به دلیل سیگار کشیدن به وجود می آید با ترک سیگار تعدیل کنیم و در کنار یکدیگر آبادانی هایی که در عرصه های زیرساختی، عمرانی، هوا و فضا و سلولهای بنیادی پدید می‌آید، ما هم سهم خود را ادا کنیم تا میلیونها ایرانی را با ترک شاد و آسان سیگار به سوی آینده‌ای روشن رهنمون سازیم. با دوره های پاکسازی از سیگار کلید رهایی از زندان سیگار را به مردم خود هدیه می کنیم، چرا که باور داریم اگر چه شروع سیگار به انتخاب ما نبوده است، با همت و همراهی با هم می‌توانیم به کمک میلیون‌ها ایرانی سیگاری آمده و دست به دست هم شهروندانی سالم، قبراق و با عمری طولانی در کشوری که دوستش داریم پرورش دهیم. آری…، ما می توانیم.

دوره های پاکسازی از سیگار از سال ۱۳۹۳ تا ۱۴۰۰ زیر نظر موسسه آموزشی پژوهشی نوای طلوع مهر به مدیریت جناب آقای دکتر محمد عیوضی (پزشک) برگزار شده است.
دوره های پاکسازی از سیگار در سال ۱۴۰۱ زیر نظر مؤسسه روانشناسی هیجان اندیشه - با مدیریت دکتر ناصرالدین کاظمی حقیقی قرار گرفت