در  فقط ۴ جلسه به راحتی با روش علمی CBT  غیرسیگاری و شاد می شوید!

 

بدون نیاز به اراده،  بدون استفاده از دارو،  با پشتیبانی مادام العمر

سیگار کشیدن در دوره آزاد است!

 

مثل هزاران نفری که در ۱۰ سال گذشته به راحتی غیر سیگاری و شاد شده اند  

با سلام احترام، بنده همیشه و در تمام عمرم دعاگو و سپاسگذار دوره های پاکسازی از سیگار هستم و خواهم بود که پس از 32 سال اعتیاد به سیگار آن هم روزی تقریبا سی نخ و بعضی اوقات دو پاکت مصرف داشتم، آزادم کرد. تقریبا سه سال است که از این عفریت آزاد شدم و در حال حاضر در شهر ونکوور کانادا زندگی می کنم. خدا ناظر بر اعمال ماست و از خدا عاجزانه طلب کردم که هر چه مجموعه ی شما بخواهد را به شما عطا فرماید. من خیلی خوشحالم و کاری ازم بر نماید، فقط خوشحالی همیشگی را برای شما طلب میکنم. خدا حفظتون کنه. کلمات قاصرند از بیان مطلب. شاد و سربلند باشید.

فاضل قلمزن سال 94

میخوام ازتون هر روز هزار بار قدردانی کنم چون زندگی من رو به بهترین حالت تغییر دادید بدون اینکه اذیت شم و آزاری از نبود سیگار بکشم گذاشتمش کنار. حتی شب چهارشنبه هم که آخرین سیگار رو کشیدم گفتم فایده ای نداشت و چیزی تغییر نکرده. اما در کمال ناباوری همه چیز بدون اینکه متوجه بشم عوض شده بود. کارتون معجزه بود. ممنونم، ممنونم، ممنونم و ممنونم که قدرت ماورایی ذهن رو به من نشون دادید.

سارا سپاسی سال ۹۷

تازگی متوجه شده ام که امر محال وجود ندارد بلکه برای هر کاری و هر قفلی راهی هست . بسیار شنیده بودم این جمله را که هر چیزی راهی دارد ولی شنیدن کی بود مانند دیدن؟!! گاهی فکر می کنم که سالهاست با شما آشنا هستم. از شما سپاسگزارم و خدای بزرگ را شاکرم.

وحید اکبری سال ۹۸

از همه زحمات مجموعه رهایی از سیگار بی نهایت بابت این آزادی سپاسگذارم و آرزویی جز سلامتی و موفقیت برای همه دست اندرکاران این مجموعه ندارم.

بهروز بهرامی نژاد سال 98

با سلام و تشکر از مجموعه ی شما و آرزوی بهترین ها برای شما عزیزان. من از شرکت کنندگان دومین دوره ترک سیگار هستم و همیشه از رهنمون های شما سپاسگذارم.

درخشان زاده سال 94

درود بر شمای عزیز، سال نو برایتان، سلامتی، شادکامی و موفقیت در دوره های پاکسازی آرزومندم دوستون داریم.

جهانگیر خیلی پاک سال ۹۶

نیم نگاهی به محتوی دوره:

موسسه آموزشی پژوهشی - زیر نظر دکتر محمد عیوضی (پزشک)
مؤسسه روانشناسی هیجان اندیشه - زیر نظر دکتر ناصرالدین کاظمی حقیقی
عضو رسمی انجمن سخنرانان حرفه ای بین المللی
لایف کوچ حرفه ای
عضور رسمی فدراسیون بین المللی کوچینگ
مجموعه روانشناسی وفور، زیرنظر دکتر امیر منشی