ماموریت ایران شادمان

ما بر این باوریم که یکی از ماموریت‌های انسان در این کره خاکی، شادمان زیستن است.

حتی بسیاری از متفکرین جهان، شادی را مهمترین موضوع برای ایجاد تحول در زندگی افراد می‌دانند. ما باور داریم با کمک به ایجاد تغییرات مهم در شیوه ی زندگی ی انسانها، می توانیم تغییرات بزرگتر در سطح زندگی ایجاد کرده و در راستای رسیدن به شادمانی به انسانها کمک کنیم.

مراجعین ماکسانی هستند که آماده و پذیرای تحول و ارتقای خود در مسیر زندگی بهترند.

چشم‌انداز مجموعه ایران شادمان

ما در کنار شماییم تا با جدید ترین، آسان‌ترین، کوتاه‌ترین و مطمئن‌ترین تکنیک‌های روز جهان در قالب فعالیت‌ها، دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های مهارت فردی و در عرصه های فکری، احساسی و فیزیکیِ ، همچنین برقراری تعادل در این سه عرصه، مسیر روشن و آسانی را برایتان بیافرینیم.

دکتر ناصرالدین کاظمی حقیقی، ناظر و مدیر فنی

با بیش از ۳۰ سال فعالیت در بالاترین رده های روانشناسی ایران، عضویت در هیيت انتخابات  کل نظام روانشناسی ایران  و ریاست هئیت مدیره موسسه ی روانشناسی  تعاملی هیجان اندیشه  با بیش از ۲۰ روانشناس و ۴ شعبه در تهران  و داشتن نقش کلیدی  بعنوان مشاور در طراحی مراکز مشاوره و خدمات پیشگیری سازمان بهزیستی، مراکز مشاوره ناجا، دفاتر مددکاری اجتماعی در کلانتری‌های ناجا، مدیر شورای راهبردی طرح مدرسهٔ زندگی در وزارت آموزش و پرورش و دهها سازمان دیگر، دوره‌های مختلف موسسه  شادمان زیر نظر علمی ایشان قرار دارند.

دوره‌های پاکسازی از سیگار از سال ۱۳۹۳ تا ۱۴۰۰ زیر نظر موسسه آموزشی پژوهشی نوای طلوع مهر به مدیریت جناب آقای دکتر محمد عیوضی (پزشک) برگزار شده است.

دوره‌های پاکسازی از سیگار در سال ۱۴۰۱ زیر نظر مؤسسه روانشناسی هیجان اندیشه – با مدیریت دکتر ناصرالدین کاظمی حقیقی قرار گرفت.

جهت اطلاع از دوره‌های جدید شماره موبایل خود را ثبت کنید.