ما به عنوان مبتکر و بنیان گذار این روش در ایران از سال ۱۳۹۰ این دوره ها را در ایران برگزار می کنیم و هزاران نفر  موفق به ترک سیگار راحت و شاد شده اند.

اکثر دوره هایی که در ایران بنا بر «رهایی» سیگاری ها دارند، قبلا خودشان در دوره های ما شرکت کرده اند و با کپی ناقص این دوره ها قصد درآمدزایی دارند که نتیجه این است که مردم با شرکت در این دوره ها گول تبلیغات را خورده و به دام این افراد می افتند و در نهایت هم مدت کوتاهی بعد دوباره سیگار می کشند. دوره های ما به خاطر فناوری پیشرفته آن که دائما در حال پیشرفت و تحقیق و توسعه است ماندگاری بالایی ایجاد می کند.

​​با شرکت در جلسات پاکسازی از سیگار ایران ترک، متوجه می شوید که دقیقا چه چیزی باعث دوست داشتن شما می شود که خود سیگار نیست. یعنی متوجه می شوید که این همه سال به دلایل دیگری مشغول به سیگار کشیدن بوده اید.

ممکنه احساس می کنی که با کشیدن سیگار آروم می شی ولی با شرکت در دوره  پاکسازی از سیگار، مثل همه ی غیر سیگاری های جهان خواهی شد و متوجه می شی که دلیل عصبی شدن اولیه ات چیه و چطور اون رو بدون سیگار آروم کنی و از دست سیگار خلاص بشی.

در ​​دوره پاکسازی از  سیگار  متوجه می شی که چرا عدم تمرکز داری و حالا تمرکز بیشتر  رو بدون سیگار کشیدن بدست میاری.

وقتی متوجه ماجرا می شی که اصلا چرا سیگار می کشی، دیگه سیگار را نمی خواهی. رابطه ات با سیگار عوض می شه. و در نتیجه دیگه در دورهمی ها و مهمونی اصلا نیازی به سیگار نداری. حتی اگه بحران هم در زندگیت ایجاد بشه که باعث می شه تعداد سیگارهای فرد زیاد بشه، این اتفاق دیگه برات نمی افته. تو از سیگار آزاد می شی و اگه بحرانی بشه تو بازهم آزاد می مونی، چون ارتباط ذهنی و احساسیت با سیگار قطع می شه.

اینکه شما بخواهید سیگار را ترک کنید یا نه دست شماست. اکثر غریب به اتفاق افرادی که به دوره های ما می آیند سیگار کشیدن را دوست دارند ولی چون بلد نیستند چطور سیگار را  به راحتی ترک کننده به این وابستگی و اسارت به سیگار ادامه می دهند. حالا اگر ما یک قرصی به شما بدهیم که به راحتی سیگار را ترک کنید، قرص را خواهید خورد؟  به احتمال زیاد شما هم خواهید خورد. دوره های  ما کار همان قرص را می کند ولی بدون استفاده از قرص و دارو. حتی اگر (در ضمیر خودآگاه تان)  نخواهید سیگار را ترک کنید به راحتی اینکار اتفاق می افتد.

سیگاری های که کم سیگار می کشند هنوز به سیگار « اعتیاد» دارند. ممکنه الان کم می کشید ولی اعتیاد شما باعث می شه که در مواقع بحرانهای خانوادگی و اقتصادی و غیره تعداد این سیگار ها بیشتر می شود. بنابراین مادامی که حتی ۱ نخ سیگار را هفته ای یکبار می کشید در ذهنتان «گیر» آن هستید. بنابراین در زمانهای بحران همان ۱ نخ سیگار زیادتر شود.

آمار موفقیت ما بسیار بالا است. اگر شما همه ی جلسات را با تمرکز کامل و سروقت شرکت کنید و تمرینات گفته شده را انجام بدین، شما هم به راحتی سیگار را ترک خواهید کرد. البته اگر شما عامدانه دیر بیاید و یا در طول جلسه به محتویات جلسه عامدانه توجه نکنید و عامدانه تمرینات دوره را انجام ندهید، مشکل پیدا می کنید. آشپز شما هستید و اگر تصمیم بگیرید که دستور پخت غذایی که به شما داده می شود را عامدانه یا لجبازانه انجام ندهید غذایی که قرار بوده پخته شود، پخته نشده و غذای دیگری که خوب هم نیست به وجود می آید. ولی اگر شما در همه ی جلسات کلاس سر وقت و با تمرکز شرکت کنید و کلیه تمرینات را انجام دهید قطعا به راحتی سیگار راترک خواهید کرد. این نظر کارشناسی و حاصل تجربه ی سالها برگزاری این دوره های ماست.

 

پاکسازی از سیگار به روش ایران ترک  بسیار آسان تر از تمام روش هایی است که دیده و شنیده اید. ما به عنوان بنیان گذار این روش در ایران به شما تاید می کنیم که به راحتی سیگارتان را ترک می کنید و بعد از آن شادمانی را تجربه خواهید کرد.

دوره های ما تضمینی است. ​​ماندگاری دوره های  پاکسازی از سیگار به روش ایران ترک بسیار بالاست. ایران ترک به شما خواهد آموخت چگونه در ترک همیشگی سیگار بمانید. چنانچه به دلایلی مثلا استفاده بیش از حد از مشروبات الکی و عدم تمرکز در کلاس، تحت لغزش قرار گرفتید خودتان را شماتت نکنید. درصد بسیار کمی ممکن است چنین اتفاقی برایشان بیافتد. مثل دوران دبستان و دبیرستان  هر دانش آموزی در یک کاری قوی تر است، مثلا بعضی ها در حفظ کردن قوی ترند بعضی ها در حل مساله ریاضی قوی ترند و بعضی ها هم زبان خارجی را زود یاد می گیرند. ترک سیگار هم همینطور است، ممکن است به دلایل مختلف مجبور شوید بعد از چند وقت دوره را تکرار کنید تا بیشتر بعضی موارد بیشتر جا بیافتد. همیشه مثل هر ورزشی اگر یک ورزشکار در موقع مسابقات المپیک پایش پیچ بخورد و زمین بخورد و مسدوم شود، این ورزش را کنار نمی گذارد. عضلات پایش را قوی می کند و مجددا در مسابقات شرکت می کند. شاید نیاز باشد فردی که لغزش داشته و سیگار کشیده مجددا دوره را تکرار کند تا ترک سیگارش قوی تر و عمیق تر شود.

مطمئن باشید تناسب اندام بهتری خواهید داشت، و مهم تر آن که سالم تر و شاداب تر خواهید بود چون امکان بیشتری برای ورزش کردن برایتان ایجاد می شود. آدم وقتی جلوی خودش را می گیرد دلش برای آن تنگ می شود. ما قرار نیست جلوی شما را بگیریم که سیگار نکشید (که در نتیجه دلتان برای سیگار تنگ شود) بلکه قرار است میل و هوس شما از بین برود. در این حالت دیگر دلتان برای آن تنگ نمی شود و در نتیجه بیشتر غذا نخواهید خورد.

مطمئن باشید  بعد از گذراندن دوره های پاکسازی از سیگار ایران ترک میل و هوس شما از بین خواهد رفت.

دوره پاکسازی از سیگار آنقدر راحت است که اکثر افرادی که این دوره ها را گذارنیده اند آن را مثل یک معجزه می دانند. آنقدر راحت که باور نکردنی است.

ما به خاطر اینکه مبتکر این دوره ها در ایران هستیم  و بیش از ۱۰ سال است که این دوره ها را اجرا می کنیم،  ​​در روش پاکسازی از سیگار ایران ترک، نقش اراده بسیار ناچیز است. بله شما به اراده برای آمدن به جلسات و گوش دادن و انجام تمرینات نیاز دارید ولی برای ترک سیگار خیر.

در روش پاکسازی از سیگار ارتباط ذهنی و احساسی  شما با مواد دخانی قطع می شود. بنابراین هرگونه ماده ی دیگه که استفاده می کنید هیچ ارتباط با ترک سیگار و یا دیگر مواد تنباکویی شما نداره.  بنابراین شما سیگار نمی کشید و میلی ندارید و شاید مواد دیگری استفاده کنید که بدون سیگار هیچ فرقی در تاثیر آن بر شما نخواهد داشت.  البته ما در دوره های پاکسازی از سیگار ایران ترک ، مشروبات الکی و مواد دیگر را به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم.

​​بعد از گذراندن دوره پاکسازی از سیگار شما سیگار را ترک خواهید کرد و در جمع سیگاری ها قرار می گیرید و هیچ میلی به سیگار نخواهید داشت و وسوسه نخواهید شد. اتفاقا ما شما را تشویق می کنیم که دوستهای سیگاری خود را حفظ کنید و آنها هم بعدا با دیدن شما تمایل به ترک سیگار پیدا خواهند کرد.

ترک سیگار فقط ترک سیگار نیست، بلکه ترک تمام مواردی هست که از گیاه تنباکو میاد. مثل سیگار، قلیون، سیگار برگ، پیپ، چپق و… بنابراین قرار نیست شما سیگار رو ترک کنید و بجاش قلیون بکشید. شما ازکلیه مواد دخانیات یعنی تنباکویی پاک می شید.

دوره پاکسازی از سیگار ۱۶ ساعت است  در قالب ۴ شب ( معمولاً دوره ی اصلی از یکشنبه تا چهارشنبه در ایران و سه شنبه تا جمعه در خارج از ایران). هر شب ۴ ساعت به علاوه جلسه ی پشتیبانی پس از ترک (شنبه ی هفته بعد  در ایران و دوشنبه ی بعد در خارج از ایران) در قالب یک جلسه دو ساعته مرور و بررسی.

این دوره ها معمولاً در حالت حضوری ی آن هر شب از ساعت ۶ تا ۱۰ شب تشکیل می شود و در حالت غیرحضور و آنلاین آن در سه سانس صبحها: ۹تا ۱۲. سانس بعد از ظهرها: ۲ تا ۵ و غروبها ۶ تا ۹ شب برگزار می شود تا کسانی که شاغل هستند بتوانند در آن شرکت نمایند.

زمان بندی دوره طوری برنامه ریزی شده است تا فرد سیگاری بعد از گذراندن ۴ جلسه ۴ ساعته آماده کشیدن آخرین سیگار می شود.

طبق برنامه‌ریزی دوره، اتمام دوره در ایران  به چهارشنبه ( و در خارج به جمعه ) می رسد. بهتر است فرد سیگاری، 2 روز بعد از اتمام دوره را  ( پنجشنبه و جمعه در ایران و شنبه و یکشنبه در خارج از ایران)   از انجام کارهایی که نیاز به صرف انرژی بیشتر دارد بپرهیزد ( سرکار رفتن، مهمانی رفتن،میهمانی داده و  به سفر رفتن و … ) تا بتواند بر روی ترک سیگارش بیشتر تمرکز کند.

بله. الزامی است که در کلیه جلسات دوره پاکسازی از سیگار، فرد سیگاری برنامه ریزی نموده و شرکت نماید تا تاثیرگذاری این دوره را به طور کامل تجربه کرده و  موفقیت صد درصدی شامل وی گردد.

بله. در طول دوره سیگار کشیدن آزاد بوده و در طول  جلسات وقت تنفس اعلام شده تا شرکت کنندگان به راحتی بتوانند سیگار بکشند.

خیر. توصیه می گردد که شرکت کنندگان فقط در طول برنامه توجه کرده و در صحبت‌ها شرکت نمایند و از هرگونه یادداشت‌ برداشتن خودداری نمایند.

  • انجام دستور العملها
  • انجام تمرینات
  • آرام بودن قبل از شروع هر جلسه
  • تمرکز کردن بر محتویات دوره
  • عدم اجازه به پرت شدن حواس در آنتراکت ها